Analiza sytuacji firmy z wykorzystaniem Excela - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Analiza sytuacji firmy z wykorzystaniem Excela

CzłowiekIdea:

Sprawozdania finansowe są najważniejszym źródłem informacji o sytuacji finansowej firmy. Trafność ocen sytuacji i skuteczność podejmowania decyzji zależą w dużym stopniu od umiejętności analizowania informacji i zastosowania właściwych metod badawczych. Warsztaty szkoleniowe z analizy sytuacji firmy z wykorzystaniem programu Microsoft Excel mają na celu pokazać jak w prawidłowy sposób przygotować sprawozdania finansowe. Na szkoleniu zwracamy szczególną uwagę na praktyczny aspekt oceny firmy na podstawie analizy sprawozdania finansowego wskazując m.in. takie elementy jak: strukturę bilansu, wyniki finansowe, dynamikę przychodów i dynamikę kosztów, oraz rachunków zysków i strat.

CzłowiekProfil słuchacza:

Warsztaty przeznaczone są dla osób pracujących na stanowiskach księgowych, finansowych, analitycznych, pracownikom banków, managerom – specjalistom finansowym oraz inwestycyjnym i osobom, które w przyszłości zawodowej będą zaangażowani w proces opracowywania sprawozdań finansowych.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 450 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.