AutoCad - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

AutoCad

CzłowiekIdea:

Umiejętność projektowania wnętrz, domów, mieszkań bądź powierzchni komercyjnych wymaga specjalistycznej wiedzy, jak i odpowiedniego programu. Prezentujemy warsztaty praktyczne z zakresu projektowania programem AutoCad. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z informacjami
w jaki sposób tworzyć podstawowe rysunki 2D przy pomocy dostępnych przyborów do rysowania jak np.: linia, okrąg, łuk, elipsa, wielobok, prostokąt i inne. Uzyskają umiejętności edycji wykonanych rysunków, ich przesunięcia, kopiowania, odbicia lustrzanego, skracania. Ćwiczenia skonstruowane są w ten sposób, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkolenia wiedzy. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie pracować w programie AutoCAD wykorzystując poznane na szkoleniu funkcjonalności programu.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu AutoCad skierowane są do Architektów, Specjalistów, Inżynierów, osób zajmujących się wykonywaniem specjalistycznych projektów.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 550 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.