Microsoft Access - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Microsoft Access

CzłowiekIdea:

Celem szkoleń z programu Microsoft Access jest zdobycie wiedzy z efektywnego wykorzystania baz danych przy pomocy programu Access w codziennej pracy. Warsztaty szkoleniowe wzbogacone są o przydatne elementy takie jak formularze do wprowadzania danych, kwerendy do ich przetwarzania, analizy i raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach. Przygotowane ćwiczenia przez trenera obejmują podstawy tworzenia prostych, jak i zawansowanych baz danych. Wiedza zdobyta pozwoli także zaprojektować bazę, aby wygenerować z niej szczegółowy raport. Szkolenia są organizowane na 3 poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zawansowanym.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu Microsoft Access przeznaczone są dla osób chcących zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi baz danych. Szczególnie polecany jest osobom pracującym na stanowiskach związanych ze sprzedażą, finansami czy marketingiem oraz wszystkim tym, które codziennie mają styczność z dużymi ilościami danych, tworzeniem raportów i analizą wyników.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 400 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.