Microsoft Excel dla Menedżerów - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Microsoft Excel dla Menedżerów

CzłowiekIdea:

Celem szkoleń z programu Microsoft Excel jest zapoznanie się najczęściej wykorzystywanych funkcji Microsoft Excel oraz sposobów ich praktycznego wykorzystania w pracy uczestnika.
Na warsztatach uczestnicy udoskonalą umiejętność przygotowania, przetwarzania, analizowania i prezentowania wszelkiego rodzaju danych liczbowych. Dodatkowo nauczą się zastosować przydatne sztuczki usprawniające prace z arkuszem Excel, wykorzystywać wybrane funkcjonalności Excel do stworzenia arkusza dopasowanego do własnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu poznanych metod uczestnik będzie potrafił zastosować funkcje arkusza, przydatne przy analizie dużych zbiorów danych oraz przygotować profesjonalne zestawienie danych w atrakcyjnej formie graficznej. Specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane pod nadzorem trenera zapewnią trwałe podniesienie kompetencji. Ćwiczenia skonstruowane są tak, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkoleń wiedzy. Po zakończeniu szkoleń każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie pracować w programie Microsoft Excel wykorzystując poznane na szkoleniach funkcjonalności programu.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu Microsoft Excel przeznaczone są dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, menedżerskich, analityków, którzy w codziennej pracy korzystają z Excela, analizują duże ilości danych, przygotują prezentacje i raporty.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 430 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.