Microsoft Excel - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Microsoft Excel

CzłowiekIdea:

Celem szkoleń z programu Microsoft Excel jest przedstawienie najczęściej wykorzystywanych funkcji Microsoft Excel 2010/2013 oraz sposobów ich praktycznego wykorzystania w pracy uczestnika. Na warsztatach uczestnicy udoskonalą umiejętność edycji i formatowania danych, poznają możliwości wykorzystywania odwołań, funkcji logicznych i statystycznych. Dodatkowo nauczą się wykonywać wykresy dostosowując ich formę do typu danych, sortować i filtrować dane oraz automatyzować pracę za pomocą prostych makr.

Specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane pod nadzorem trenera zapewnią trwałe podniesienie kompetencji. Ćwiczenia skonstruowane są tak, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkoleń wiedzy. Po zakończeniu szkoleń każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie pracować w programie Microsoft Excel wykorzystując poznane na szkoleniach funkcjonalności programu.

Szkolenia są organizowane na 3 poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowanym.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu Microsoft Excel przeznaczone są dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, handlowych, produkcyjnych, kadrowych, księgowych, asystenckich, administracyjnych, marketingowych, wykorzystujących program do codziennej pracy.

KalendarzCzas trwania:

Dwa dni, od 9.00 do 15.00.

MonetyCENA: 330 zł / osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.