Microsoft Power BI - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Microsoft Power BI

CzłowiekIdea:

Celem szkoleń z programu Microsoft Power BI jest zapoznanie się najczęściej wykorzystywanych funkcji Power BI oraz sposobów ich praktycznego wykorzystania w pracy uczestnika. Na warsztatach uczestnicy zapoznają się z funkcjami samodzielnej analizy oraz wizualizacji danych. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili zrealizować własne rozwiązania Business Inteligence, rozpoczynając od pobrania danych ze źródeł zewnętrznych, następnie utworzenie modelu ułatwiającego analizę, tworzenie własnych formuł oraz wizualizację za pomocą wykresów. Specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane pod nadzorem trenera zapewnią trwałe podniesienie kompetencji. Ćwiczenia skonstruowane są tak, by maksymalnie usprawnić utrwalenie nabytej w trakcie szkoleń wiedzy. Po zakończeniu szkoleń każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie pracować w programie Microsoft Word wykorzystując poznane na szkoleniach funkcjonalności programu.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu Microsoft Excel przeznaczone są dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, handlowych, księgowych, asystenckich, administracyjnych, marketingowych, analitycznych, wykonujący analizy danych oraz tworzenia raportów zbiorczych przy użyciu danych z innych systemów lub przetwarzający bezpośrednio w arkuszu.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 420 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.