Microsoft Power Point - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

Microsoft Power Point

CzłowiekIdea:

Celem szkoleń z programu Microsoft PowerPoint jest przedstawienie najczęściej wykorzystywanych funkcji programu do tworzenia profesjonalnych prezentacji multimedialnych. Uczestnicy zdobędą umiejętność tworzenia prezentacji multimedialnych składających się z wykresów, tabel schematów organizacyjnych, grafik oraz animacji. Szkolenia są organizowane na 3 poziomach: podstawowy, średnio zaawansowany i zawansowanym.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu Microsoft PowerPoint przeznaczone są dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, handlowych, asystenckich, administracyjnych, marketingowych, wykorzystujących program do codziennej pracy.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 320 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.