VBA in Microsoft Excel - Szkolenia Rzeszów – Excel, Power BI, Transport i Spedycja – ISOFT

VBA in Microsoft Excel

CzłowiekIdea:

Do pełnego wykorzystania możliwości programu Microsoft Excel jest również niezbędna umiejętność programowania w języku Visual Basic for Applications (VBA). Przy pomocy tego programu można automatyzować wiele powtarzalnych zadań (nie tylko w obrębie Excela, ale również powiązanych z innymi aplikacjami pakietu Office) i tworzyć rozbudowane, interaktywne skoroszyty. Ćwiczenia skonstruowane przez trenera obejmują zaawansowane zagadnienia programowania w języku VBA. Uczestnicy zapoznają się z paradygmatem programowania obiektowego, pracą na wielu plikach, operacjach na tabelach przestawnych i wykresach oraz współpracą z innymi programami pakietu Microsoft Office Szkolenia są organizowane na 3 poziomach.

CzłowiekProfil słuchacza:

Szkolenia z programu VBA in Microsoft Excel skierowane jest do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, menadżerskich, analityków finansowych, księgowych oraz controlingowych.

KalendarzCzas trwania:

2 dni

MonetyCENA: 420 zł/osoba

Co nas wyróżnia?

Personalizacja szkoleń

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów starannie przygotowujemy programy szkoleniowe tak aby szkolenie było idealną odpowiedzią na wymogi uczestników. Wyróżnia nas przeprowadzana indywidualna analiza potrzeb Klienta, na podstawie której dostosowujemy charakter szkolenia do oczekiwań uczestników, uwzględniając ich kompetencje. Dzięki takiemu procesowi gwarantujemy sukces i pełne zadowolenie uczestnika szkolenia.

Trenerzy

Pragnąc zapewnić naszym klientom wysoką jakość organizowanych przez nas szkoleń współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Praktycy, specjaliści, informatycy, certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy to nasz główny aut.

Zespół

Największą wartością naszej firmy to zespół – który tworzą ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. To profesjonaliści, eksperci w swojej dziedzinie pracy. Jesteśmy zespołem który opiera rozwiązania na doświadczeniach i efektywności.

Doświadczenie

Autorskie programy szkoleniowe opierają się na wiedzy i dokonaniach uznanych trenerów w swoich dziedzinach gwarantują nam najwyższą jakość świadczonych usług. Wysoka efektywność zajęć pozwala uczestnikom na wykorzystanie zdobytej wiedzy i umiejętności w codziennej pracy.